hezaroyek
بازگشت
داشبورد
صفحه اصلی
گالری
تماس با ما
ورود به سیستم

وب سایت نمایش - محصولات و خدمات

وب سایت نمایش - محصولات و خدمات
گروه
سایت پایه +نمایشی
قیمت
4,500,000 تومان
تخفیف
1,000,000 تومان
قابل پرداخت
3,500,000 تومان
تماس با فروشنده
فروشنده
صادق نجاتی
همراه
09392320759
شماره تماس
07132301004
آدرس ایمیل
yaser.nejati.65@gmail.com


پرداخت به وسیله کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر است.
خرید مستقیم
افزودن به سبد
خدمات قبل از خرید
مشاوره رایگان
امکانات اختصاصی
راه اندازی بخش نمونه کارها
راه اندازی بخش محصولات
راه اندازی بخش خدمات
راه اندازی فروشگاه آنلاین
امکانات عمومی
نصب و راه اندازی زیرساخت
طراحی و ورود اطلاعات صفحه اصلی
طراحی و ورود اطلاعات درباره ما
طراحی و ورود اطلاعات تماس با ما
راه اندازی اخبار و مقالات
امکانات فنی
طراحی واکنش گرا
پنل مدیریت
پنل پیامک
جستجوی پیشرفته
افزودن ویژگی های محصولات
تنظیمات سایت
گالری تصاویر
سیستم انبارداری
فاکتور خرید - فروش
مدیریت سفارشات
امکانات کیفی
نقشه گوگل
سرویس بررسی آمار بازدیدکنندگان
افزایش امنیت سایت
بهینه سازی و افزایش سرعت سایت
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
پشتیبانی و نگهداری
ارائه مشاوره غیرحضوری
پاسخگویی به سوالات
به روزآوری و نگهداری
کاربرد
مناسب برای
تمامی سازمان ها، نهادها و بنگاه های اقتصادی

ضرورت داشتن یک سایت قدرتمند

.

  داشتن یک وب سایت باعث افزایش اعتبار تجارت شما می شود.

  از آنجا که کاربران زیادی از اینترنت استفاده می کنند و روز به روز بر تعداد آنها افزوده می شود تجارت شما هر چقدر هم که کوچک باشد از این طریق تبدیل به یک برند شناخته شده خواهید شد.

  داشتن یک وب سایت از نظر هزینه از هرگونه تبلیغات دیگر برای شما ارزانتر و به صرفه تر خواهد بود و به گونه ای باعث پس انداز هزینه شما می شود و در مدتی طولانی می تواند باعث کاهش هزینه های شناسایی محصولات و برند و تبلیغات شود.هزینه طراحی سایت به مراتب پائین تر از تبلیغات در سایر رسانه ها مانند رادیو،تلویزیون و مجلات، بیلبوردها می باشد.

  بروز کردن اطلاعات در سایت ها بسیار راحت تر از بروز رسانی اطلاعات در کاتالوگ ها ،بروشور ها و...می باشد و بدون اتلاف وقت و واسطه به راحتی می توان اطلاعات جدید را در اختیار کاربران قرار داد و تغییرات انجام شده در محصولات و قیمت ها را می توان به سرعت به اطلاع مشتریان رساند.

  در 24 ساعت شبانه روز و حتی در زمان تعطیلات، وب سایت شما همیشه در دسترس می باشد و باعث می شود حتی در زمانی که شما حضور ندارید، جذب مشتریان انجام شود.

  فارغ از اینکه شما چه محصول و یا خدمتی را ارائه می دهید، از آنجا که سایت شما قابلیت مشاهده در عرصه جهانی و یا هر شخصی در هر کجای دنیا که به اینترنت دسترسی داشته باشد را دارد در واقع شما امکان معرفی و یا فروش محصولات خود را در بازاری بزرگتر، حتی بازار های جهانی خواهید داشت. یکی از ملزومات فعالیت در بیرون از مرز، داشتن وب سایت است.

  مهم نیست چه تجارتی انجام می‌دهید، وب‌سایت یک مکان عالی برای نمایش کارها است، با نوع معرفی و توضیحات مناسب از محصولات و خدمات خود می‌توانید اثبات کنید محصولات و خدمات شما خاص و منحصر به‌فرد هستند و چرا کاربران بهتر است از محصولات شما استفاده کنند.

  با توجه به ارزش زمان، ارائه اطلاعات به روش های سنتی، تلفنی، حضوری، چاپ و یا حتی ایمیل زمانبر می باشد، شما می توانید اطلاعات زیادی از محصولات خود را با قرار دادن در کاتالوگ های آنلاین در سایت تان و تنها با قراردادن یکبار اطلاعات به صورت نامحدود در اختیار همگان قرار دهید.این امر به صرفه جویی در زمان بسیار کمک می کند.

  با استفاده از وب سایت می توان ارتباط بیشتری با مشتریان داشت، با گذاشتن بخش نظرسنجی در سایت و یا پرسش و پاسخ و... می توانید از نظرات مشتریان و در نهایت بهبود و ارتقای خدمات خود استفاده نمائید.مشتریان می توانند در هر زمان و هر مکانی با شما ارتباط برقرار کنند.

  شما می توانید علاوه بر معرفی یا فروش محصولات خود در وب سایت تان،با ایجاد فضای تبلیغاتی در سایت تان و معرفی سایت های دیگر، از این طریق نیز کسب در آمد داشته باشید.

  با توجه به اینکه مردم برای هر خریدی ابتدا در اینترنت جستجو می کنند یک وب سایت این امکان را برای شما مهیا می سازد که بتوانید برای مشتریان بالقوه اعتماد سازی کنید و با این کار باعث می شوید از خود مشتریان برای خود بازاریاب بسازید.

نظر خود را بنویسید
hezaroyek